Narbulut’la yüksek boyutlu dosyalarınızı kolayca paylaşın!

Merhaba,

 

Küçük boyutlu dosyalarınızı müşterilerinize veya arkadaşlarınız ile paylaşmanın en kolay yolu şüphesiz ki e-posta yolu ile göndermektir. Fakat e-posta sunucularında dosya transferi boyutları değişken olmakla beraber sınırlıdır. Sınırlara takılmamak için kullanılan yöntemler ise çoğu zaman zahmetli bir hal almaktadır. Narbulut ise tüm bu karmaşıklığa gerek duymadan size basit, kullanışlı ve yönetilebilir çözümler sunar.

 

Nasıl mı ?

 

Paylaşmak istediğiniz dosyanın üzerine sağ tıklatın ve Narbulut menüsünden paylaş ı seçin.

nar bulut yedekleme dosya paylaşım

İsterseniz Narbulut uygulama ekranından paylaşmak istediğiniz dosyanın üzerinde sağ tıklayarak paylaşın.

nar bulut yedekleme büyük dosya transfer

Açılan dosya paylaşımı ekranından, Herkese açık paylaşım türünde, istediğiniz kadar e-posta adresi ekleyerek herkesle, Kurum içi paylaşım türünü seçerek firma bünyesinde tüm Narbulut kullanıcılarına, Belirli kişiler seçerek ise kurum içinde istediğiniz kişi yada kişilere yüksek boyutlu dosyalarınızı paylaşabilirsiniz

 

Açıklama alanına dosya ile birlikte göndermek istediğiniz notunuz girebilirsiniz.

 

Paylaşımlarınız varsayılan olarak 3 gün geçerlidir. Dilerseniz paylaşımın geçerlilik tarihi ile paylaşımlarınızı uzun ömürlü yapabilirsiniz.

nar bulut cloud file share

Sonrasında tek yapmanız gereken paylaş butonunu kullanmak. Narbulut, farklı paylaşım kanallarını da kullanabilmeniz için size paylaşım linki verir.

nar bulut yedekleme dosya paylaşım linki

Tüm alıcılara gönderdiğiniz dosya ile ilgili link ile birlikte bildirimler gönderilir.

nar bulut yedekleme dosya paylaşım

Narbulut kullanıcıları arasında paylaşılan ve paylaştığınız dosyaları uygulama üzerindeki Dosya Paylaşımı menüsünden yönetebilirsiniz.

nar bulut yedekleme file share link

Tüm bu işlemleri internetinizin olduğu her yerde telefon, tablet, notebook veya tüm cihazlardan web panel aracılığıyla da yapabilirsiniz.

nar bulut yedekleme cloud backup file share

Paylaştığınız ve size paylaşılan dosyaları web panel aracılığıyla da yönetebilirsiniz.

dosya paylaşım link